Opis materiałów na fototapetyPAPIER SATYNOWY
Wysokiej jakości papier fototapetowy typu Whiteback o gramaturze 135 g/m2 powlekany. Wielowarstwowa powłoka pozwala uzyskać wysoką jakość wydruku i daje efekt foto-realistyczny. Dla polepszenia właściwości mechanicznych zalecamy stosowanie laminowania płynnego
Materiał satynowy. Szer. rolki 106 cm.

PAPIER LATEKSOWY
Wysokiej jakości papier o gramaturze 140 g/m2, z dodatkiem lateksu dzięki czemu fototapeta nie będzie się odkształcać podczas montażu, a gładka powierzchnia daje efekt foto-realistyczny. Materiał satynowy. Szer. rolki 106 cm

PAPIER SZMOPRZYLEPNY
Wysokiej jakości papier o gramaturze 170 g/m2, z dodatkiem lateksu i z warstwą kleju aktywowanego przed przyklejeniem wodą. Montaż wymaga zwilżenia kleju mokrą gąbką lub spryskiwaczem. Materiał satynowy. Szer. rolki 106 cm

PAPIEROWO-FLIZELINOWA
Tapeta Fleece to lekki włókninowy materiał (bez PCW). Jest to gładki, ekonomiczny materiał o masie 150 g/m2 .Powleczony jest specjalna warstwą dająca głęboki matowy efekt wizualny. Szer. rolki 105 cm.

WINYLOWA NA PAPIERZE
Materiał o gramaturze 300 g/m2 na bazie PCW na podłożu papierowym. Szer. rolki 130 cm Produkt wyróżnia się trwałością i wytrzymałością na rozciągania i odkształcenia. Odznacza go paro-przepuszczalność, dzięki czemu ściana oddycha. Możliwość stosowania go w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka. . Montaż jest szybki i łatwy bo wystarczy posmarować klejem samą ścianę i przykleić suchą fototapetę. Dostępne a zamówienie różne struktury ( płótno, szczotka ,tynk , piasek, kurz).

WINYLOWA NA FLIZELINIE
Materiał o gramaturze 350g/m2 na bazie PCW na podkładzie flizelinowym. Szer. rolki 130 cm. Wyróżnia się trwałością i wytrzymałością na rozciągania i odkształcenia. Odznacza go paro-przepuszczalność, możliwość stosowania go w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka. Montaż jest szybki i łatwy bo wystarczy posmarować klejem samą ścianę i przykleić suchą fototapetę. Dostępne na zamówienie różne struktury ( płótno, szczotka ,tynk , piasek, kurz).

FLIZELINA Z WŁÓKNA SZKLANEGO
Flizelina żakardowa z włókna szklanego z własnym podłożem klejowym aktywowanym wodą. Są to "tapety" do ścian i sufitów stosowane w bardzo wymagających obiektach względnie w obiektach o dużej frekwencyjności, jak: szpitale, przychodnie lekarskie, biurowce, szkoły, hotele, centra handlowe, lotniska oraz budownictwo mieszkaniowe. Materiał jest niezwykle łatwy w montażu, dzięki AQUA TECHNOLOGY – klejowi aktywowanemu wodą. Szer. rolki 100 cm

FOLIA SAMOPRZYLEPNA
Szybki i prosty sposób na ozdobienie idealnie gładkich i czystych powierzchni jak ściany, fronty meblowe, drzwi, szyby czy AGD. Naklejanie jest bardzo łatwe, dzięki warstwie specjalnego kleju zabezpieczonego papierem silikonowym, który usuwany jest podczas montażu. Wydruk zabezpieczony laminatem błyszczącym lub matowym.

FOLIA SAMOPRZYLEPNA
pod szkło Szybki i prosty sposób na ozdobienie idealnie gładkich i czystych powierzchni jak okna, szklane drzwi, szyby na blaty, panele do kuchni lub akwaria. Naklejanie jest bardzo łatwe, dzięki warstwie specjalnego kleju zabezpieczonego papierem silikonowym, który usuwany jest podczas montażu.

CANVAS BAWELNIANY
Płótno bawełniane wykonane jest ze 100% naturalnej bawełny. Wiernie odwzorowujące naturalne płótno malarskie o gramaturze 350 g/m2. Specjalnie powleczona zewnętrzna powierzchnia gwarantuje wysoką jakość i trwałość wydrukowanych kolorów.