REGULAMIN


UWAGA !!! Podane na stronie konto mBanku  jest już nieaktualne. Wpłat dokonane  na to konto nie będą księgowane  jako wpłata za zakupiony produkt. Aktualne konto do wpłat to -Santander Bank Polska nr konta- 18 1090 2590 0000 0001 3184 9833                                                                                                                                                                                                                     Prosimy dokonywać wpłaty tylko na otrzymaną automatycznie wiadomość  
Sklep internetowy, działający pod nazwą  Tarnograf, prowadzony jest przez firmę 

P.H.U.Tarnograf   Piotr Pabjan  z siedzibą w Tarnobrzegu ul. Zwierzyniecka  3/12 

Regon: 260621060,  NIP: PL 864-128-48-34 


1. Firma Tarnograf prowadzi sprzedaż swoich produktów za pośrednictwem sklepu internetowego. Możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie firmy po przedpłacie (przelew, gotówka), w uzgodnionym terminie. 

2. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie drogą e-mailową  biuro@tarnograf.pl  lub listownie. W celu złożenia zamówienia wyślij nam swoje zamówienie używając kwestionariusza na naszej stronie 
lub wyślij e-maila ze szczegółami zamówienia. Aby ustalić szczegóły skontaktuj się z nami także drogą telefoniczną.  Po złożonym zamówienia Kupujący otrzymuje wiadomość e-mailem z potwierdzeniem zamówienia. Pamiętaj, jeśli masz wątpliwości aby ustalić szczegóły jeszcze przed wysłaniem zamówienia.

3. Produkty firmy Tarnograf wykonywane są na żądany wymiar poprzez odpowiednie kadrowanie, przycięcie lub/i zwężenie. Wygląd przygotowanego produktu wysyłamy na życzenie do akceptacji drogą mailową, dlatego pamiętaj, że szczegóły możesz ustalić jeszcze przed kupnem.

4. Realizacja zamówienia następuje od momentu otrzymania wpłaty na konto firmowe Tarnograf 
(nie na konto PAY PAL).         Jeśli wpłata wpłynie do godz. 12:00, realizacja zamówienia rozpocznie się tego samego dnia, natomiast jeśli wpłata wpłynie po godz. 12:00 realizacja rozpocznie się kolejnego dnia roboczego. Wpłata powinna być zaksięgowana do 7 dni roboczych. Jeśli wpłata nie zostanie zaksięgowana do 7 dni roboczych, zamówienia będą automatycznie anulowane.


5. Czas realizacji zamówienia (w zależności od produktu) od 3 do 7 dni roboczych od dnia otrzymania wpłaty na konto, gotówką lub przelewem. 

6. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek 23% VAT. 

7. Za produkty Kupujący może zapłacić gotówką lub przelewem bankowym : 

- dane do przelewu :
  numer rachunku firmowego-  Santander Bank Polska 18 1090 2590 0000 0001 3184 9833   
- dane odbiorcy :
P.H.U. Tarnograf
Piotr Pabjan
ul. Zwierzyniecka  3/12
39- 400 Tarnobrzeg

8. Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszt wysyłki:
- przedpłata 25,00 zł (w tym opakowanie) – na terenie Polski
- pobranie 30,00 zł (w tym opakowanie) – na terenie Polski

- przesyłki specjalne ( szkło, duży ciężar) – 150 zł
- wysyłki zagraniczne (tylko przedpłata) - w zależności od wielkości zamówienia i kraju doręczenia.
Odbiór osobisty po przedpłacie .

W przypadku dwukrotnej niemożności doręczenia przesyłki przez kuriera, wraca ona do siedziby firmy Tarnograf

Jak wynika z regulaminu DPD, firma kurierska obciąży nas opłatą za powrót przesyłki. Ponowne wysłanie produktu będzie mogło odbyć się wyłącznie po uregulowaniu przez Państwa płatności, tj. za powrót przesyłki 20zł oraz za kolejne wysłanie 25zł (przy przedpłacie) i 30zł (przy pobraniu).
Prosimy by w dzień doręczenia ktoś pozostał w domu/siedzibie firmy oraz by śledzić losy przesyłki za pomocą numeru przesyłki, który zostanie wysłany Państwu drogą mailową w dniu nadania. 
Przesyłkę mogą Państwo śledzić na stronie DPD www.dpd.com.pl . 

9. W momencie wysłania przez Kupującego zamówienia, dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest usługa wymieniona w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami). 

10. Umowa sprzedaży towarów i usług zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. 

11. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozywającego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy. 

12. Informujemy, że dane osobowe podane w zamówieniu, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy Klient  ma prawo do modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych. 

13. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient
 nie ma możliwości zwrotu usługi wykonanej przez firmę Tarnograf, ponieważ zamówienia wykonane są na wymiar i są związane ściśle z jego osobą. Art.10.1.3 pkt.4 "Jeśli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą". 

14. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien jak najszybciej skontaktować się z firmą Tarnograf drogą e-mailową biuro@tarnograf.pl lub telefoniczną 729 851 789 i odesłać towar na nasz adres. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 3-5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy. W przypadku produktów naklejonych na ściany reklamacje nie są nieuwzględniane.
Usługa sklepu kończy się w dniu wysłania towaru, dlatego w przypadku nieprawidłowego naklejenia fototapet, naklejek czy paneli szklanych reklamacje nie będą uwzględniane. 

15. Za pośrednictwem Regulaminu Kupujący został poinformowany, że do wymiarów fototapety zaleca się dodać 2 cm zapasu dla wysokości i szerokości. Urządzenia tnące posiadają margines błędu do 3mm, dlatego w przypadku braku 3mm, z każdej strony reklamacje nie będą uwzględniane. 

16. Firma Tarnograf wystawia paragony fiskalne oraz faktury VAT, wysyłane razem z zamówionym produktem

17. Firma Tarnograf  informuje, że kolory rzeczywiste na wydrukach mogą się różnić od tych widzianych na monitorze, za sprawą indywidualnych ustawień monitora. Reklamacje z tego tytułu nie są przyjmowane. 

18. Mimo dobrych intencji nie mamy wpływu na jakość i czas doręczania przesyłek przez firmy kurierskie. Zaleca się aby ODBIORCA sprawdził przesyłkę w obecności kuriera. 

19. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia, jeśli wybrane zdjęcie nie będzie wystarczającej jakości do wykonania danego zamówienia (dotyczy dużych wymiarów) lub przesłany projekt będzie w pliku niemożliwym do wydruku w żądanym rozmiarze. Adaptacja przesłanego pliku do wydruku jest płatna dodatkowo i wcześniej ustalana mailowo .

Wysyłając zamówienie  dokonujesz zakupu i tym samym akceptujesz regulamin, który znajduje się na stronie www.tarnograf.pl